
Tweede boekenruil in de OBA Diemen op zaterdag 7 maart
MensenDIEMEN - In de openbare bibliotheek in De Omval vindt op zaterdag 7 maart de tweede editie van boekenruil Diemen plaats.
De eerste editie was met 82 deelnemers en honderden geruilde boeken een groot succes. De boekenruil wordt opnieuw georganiseerd door Carmen Meuffels en Tessa Dumoulin. Carmen organiseert vaker kleding- en speelgoedruils in Diemen en Tessa is ontwikkelaar buurtgericht werken bij de OBA.
Na de eerste boekenruil zijn er een paar verbeterpunten doorgevoerd. Om te beginnen zal er dit keer (nog) een stuk kritischer gekeken worden naar de boeken die worden ingebracht. Verder hanteren we een maximum aantal bezoekers. Bij 70 deelnemers is de ruil vol en stopt de inname. Het is nadrukkelijk niet de bedoeling om alleen maar boeken te komen doneren. Tot slot zullen mensen die slecht ter been zijn voorrang krijgen bij het betreden van de zaal.
Op maandag 2 maart, woensdag 5 maart en zaterdag 7 maart kunnen mensen (zolang de ruil nog niet vol is) tussen 11.00 en 12.00 hun eigen boeken komen inleveren bij de OBA Diemen. Voor hun boeken ontvangen ze ruilpunten, waarmee ze op zaterdag 7 maart tussen 13.00 en 14.00 ‘nieuwe’ boeken kunnen uitzoeken.
Er geldt een maximum van 8 boeken per persoon. De volgende boeken kunnen niet geruild worden: vergeelde of verouderde boeken, boeken met waterschade of ezelsoren, boeken in een andere taal dan Nederlands of Engels, pockets, reisgidsen, studieboeken en afgeschreven bibliotheekexemplaren. Kinderboeken kunnen alleen geruild worden tegen andere kinderboeken.
Meer informatie: www.instagram.com/boekenruildiemen