
Heren 1 van Smashing ‘72 pakt twee punten
DIEMEN Heren 1 van Smashing '72 speelde zaterdag in Sporthallen Diemen een lastige derde divisiewedstrijd tegen VVW uit Wervershoof.
Smashing ‘72 verloor de vijfde set met 2-3. De Westfriezen zijn in de tweede competitiehelft gestegen van de tiende naar de zevende plaats. Smashing ‘72 sleepte echter twee belangrijke punten uit het duel en staat met 12 punten verschil op de zesde plaats. In de eerste set kwamen de Diemenaren al vroeg op voorsprong (9-4). Daarna trok VVW de stand weer gelijk. Met de servicebeurt van Stefan van Galen Last, die zelf goed was voor drie service-aces, werd de druk opgevoerd en liep Smashing ‘72 uit naar 21-11. Buitenaanvaller Taco Toonen scoorde zeven aanvalspunten en één direct blokkeerpunt. De setwinst van 25-13 werd in de tweede set door VVW met gelijke munt beantwoord (14-25). In de derde set streden beide ploegen hard, waarbij Smashing ‘72 knap de winst pakte (26-24). Halverwege de vierde set kwam VVW op voorsprong (13-17) en behield deze marge tot het einde van de set (25-21). Met deze setwinst sleepte VVW ook de vijfde set binnen (11-15). Het 2-3 verlies betekent voor de ‘lange’ mannen echter dat zij toch twee belangrijke competitiepunten bij mogen schrijven.
Dames 1 van Smashing ‘72 deed opnieuw goede zaken in de promotieklasse. Zij wonnen afgelopen weekend in Bovenkarspel met 3-2 van Simokos. Daarmee zet het team de ongeslagen status in de tweede competitiehelft voort met vijf overwinningen op rij. Eerder dit jaar werd gewonnen van Allvo uit Almere (3-2), KVA uit Amsterdam-Zuid (4-0), VVA uit Amsterdam-West (3-1) en Madjoe uit Enkhuizen (3-1). Dames 1 staat momenteel op de zevende plaats in de competitie, met acht punten voorsprong op de nummer acht. Zaterdag 14 februari zijn er van 13.00 tot 19.00 uur twaalf thuiswedstrijden van Smashing-teams in Sporthallen Diemen. Dames 1 speelt om 13.00 uur.