Inschrijven DiemerCross
DIEMEN De DiemerCross wordt op zondag 15 februari gehouden. De hardloopwedstrijd over onverhard terrein van Atletiekvereniging AV ’23 wordt voor de tweede keer gelopen op het prachtige parcours bij Manege De Eenhoorn.
Na elf jaar in het Diemerbos vindt het sfeervolle hardloopevenement sinds vorig jaar plaats op een mooi terrein achter de Joodse begraafplaats, dat speciaal voor de wedstrijd door de manege wordt opengesteld. De inschrijving voor de DiemerCross 2026 is van start gegaan. Iedereen vanaf vijf jaar kan meedoen aan de DiemerCross. Voor kinderen is er – afhankelijk van de leeftijd – een loop over een kilometer of de dubbele afstand. Vanaf 15 jaar kun je 4.500 of 7.500 meter lopen.
Daarom Diemen is sponsor van de DiemerCross en zorgt weer voor een leuk aandenken. In de manege is er na afloop ook weer soep voor alle deelnemers. De inschrijving loopt via Inschrijven.nl. Meer informatie staat op https://diemercross.nl/.
Postzegel-beurs in De Schakel
DIEMEN Filatelievereniging De Zegelaars houdt op zondag 25 januari weer een postzegelbeurs in De Schakel aan de Burgemeester Bickerstraat 46A. De beurs duurt van 10.00 tot 16.00 uur.
Tijdens de beurs zijn handelaren aanwezig en kunnen bezoekers terecht bij 5- en 10-centboeken. Ook is er de mogelijkheid om advies te krijgen over een ‘vergeten’ verzameling. Voor meer informatie: 06-18551829.
Bingo in De Diem
DIEMEN In zorgcentrum De Diem aan de Arent Krijtsstraat 48 wordt op woensdagmiddag 28 januari weer een bingo gehouden.
De bingo begint om 14.30 uur; de zaal gaat om 14.00 uur open. De activiteit is bedoeld voor bewoners van De Diem en andere bingoliefhebbers. De kosten bedragen drie euro per deelnemer; bewoners van De Diem betalen twee euro. De bingo in De Diem trekt elke maand veel belangstellenden. Zij genieten van het spel en de gezellige sfeer.