Burgemeester Boog sluit woning na aantreffen drugs
DIEMEN Op last van burgemeester Boog is vorige week woensdag een woning in Holland Park gesloten in het belang van de openbare orde en veiligheid. In de woning is een handelshoeveelheid softdrugs en verpakkingsmateriaal aangetroffen. Daarnaast zijn er bij de politiemeldingen van omwonenden binnengekomen over overlast bij de woning.
De woning wordt voor drie maanden gesloten. Burgemeester Boog wil door de sluiting laten zien dat criminaliteit in Diemen niet wordt geaccepteerd en dat panden niet misbruikt mogen worden voor criminele activiteiten. Dat misbruik zorgt bovendien voor allerlei overlast en kan flinke risico’s voor de omgeving opleveren. De gemeente Diemen en de politie werken actief samen om illegale en criminele activiteiten in woningen, bergingen en bedrijfspanden te stoppen. Dit is een belangrijk speerpunt in de aanpak van ondermijnende criminaliteit. Door de sluiting zijn de openbare orde en veiligheid rond de woning hersteld.
Heeft u vermoedens van drugscriminaliteit, mensenhandel of andere zware criminaliteit in Diemen? U kunt verdachte zaken melden bij de politie via 0900 - 8844. Voor het doen van volledig anonieme meldingen kunt u terecht bij Meld Misdaad Anoniem:www.meldmisdaadanoniem.nl/melden of 0800 - 7000. Bel bij het zien van misdrijven altijd direct 112, ook bij twijfel.
Zomerfeest in Anne Franwijk
Vervolg van voorpagina.
Ook werd de ontknoping van de zonnebloemwedstrijd bekendgemaakt. Kinderburgemeester Noa Simons en wethouder Matthijs van den Berg beoordeelden als jury 15 zonnebloemen. Er waren enkele exemplaren bij van meer dan drie meter.
Het publiek kon aan de hand van foto's stemmen voor de Publieksprijs. De eerste prijs ging naar Helen Noya, de aanmoedigingsprijs was voor Ward, Lien en Marieke Arnolds, en Roos en Eva Standl wonnen de Publieksprijs.