Afbeelding
Foto: Sv Diemen

Sv Diemen speelt gelijk tegen koploper RKAVIC: 1-1

Sport

DIEMEN - Sv Diemen heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen koploper RKAVIC met 1-1 gelijkgespeeld. Bij rust was de stand 0-0.

Sv Diemen kwam in de tweede helft op een 0-1 voorsprong. Nadat Thomas Kok in het strafschopgebied was neergehaald, wees de scheidsrechter naar de stip. Thijs Dalmulder benutte de strafschop. Vijf minuten voor tijd maakte RKAVIC de gelijkmaker: 1-1.

ADVERTENTIE

RKAVIC is met negentien punten uit acht duels koploper in de Vierde Klasse B. Real Sranang, dat zaterdag voor eigen publiek met 6-1 van DTA Fortius won, staat met zeventien punten uit acht duels op de tweede plaats. Sv Diemen is met zestien punten uit acht duels derde.

Sv Diemen speelt op zaterdag 23 november opnieuw een uitwedstrijd. De ploeg gaat dan op bezoek bij SV United-DAVO. De wedstrijd in Haarlem begint om 14.00 uur.