Team Toppers voor ALS.
Team Toppers voor ALS.

Team Toppers voor ALS haalt ruim 46.000 euro op

DIEMEN Marvin van Rijn, Kim en Kelly Bohnenn uit Diemen hebben op 8 juni meegedaan aan de Tour du ALS in Frankrijk.

Zij maakten deel uit van Team Toppers voor ALS met onder anderen René en Natasja Froger en hun kinderen. Het team bestond uit zestien mensen.

ADVERTENTIE

Op donderdag 8 juni 2023 bedwongen honderden fietsers, hardlopers en wandelaars tijdens de 11e editie van Tour du ALS de Mont Ventoux voor de strijd tegen de dodelijke zenuw/spierziekte ALS. Het evenement werd georganiseerd door Stichting ALS Nederland.

Kim Bohnenn: ‘’We zijn afgelopen vrijdagavond thuisgekomen na een geweldig mooie ervaring. We hebben allemaal de bergtop van de Mont Ventoux bereikt. Het was warm, zwaar en heel steil, maar een prachtige ervaring met een lach en een traan. Wij hebben als Team Toppers voor ALS ruim 46.000 euro opgehaald! In totaal staat de teller van Tde our du ALS nu op 1.672.852 euro.’’

De opbrengst komt geheel ten goede aan wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en behandeling van ALS. Ook wordt de opbrengst gebruikt voor het verbeteren van de kwaliteit van zorg en leven van patiënten en hun naasten.