Afbeelding

Recordaantal deelnemers DiemerCross

Sport

DIEMEN - Er hebben vandaag maar liefst 300 hardlopers meegedaan aan de DiemerCross. Dit is een nieuw record. Het betrof hier hardloopwedstrijden voor de jeugd en voor volwassenen.

Het hardloopevenement werd voor het eerst sinds 2019 weer houden. 

ADVERTENTIE

De DiemerCross werd georganiseerd door Atletiekvereniging AV ‘23 uit de Watergraafsmeer in samenwerking met Daarom Diemen. Scouting Diemen verleende net als tijdens voorgaande edities medewerking aan de DiemerCross. Brassband De Neuteblazers uit Diemen zorgde voor de muziek. Guus Piërlot, voorzitter van Hondensport Vereniging Diemen, loste voor elke hardloopwedstrijd het startschot.

Het had in de dagen voor de DiemerCross geregend. Voor en tijdens de DiemerCross viel er een klein beetje regen. Dit had tot gevolg dat de deelnemers zich door een zwaar parcours moesten worstelen.

De wedstrijd voor kinderen tot en met tien jaar werd gewonnen door Josefine (9). Zij is lid van de Amsterdamse atletiekvereniging Phanos. Die vereniging heeft het Olympisch Stadion in Amsterdam als thuisbasis. Julian (10) kwam als eerste jongen over de finish. Hij werd derde. Julian zit niet op atletiek, maar op voetbal. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Uit de krant