
Leden van GroenLinks en PvdA ruimen samen zwerfvuil op
PolitiekDIEMEN - Leden van GroenLinks en PvdA in Diemen hebben zaterdag voor het eerst samen zwerfvuil opgeruimd. Zij deden dit in de omgeving van het Berkenplein in Diemen-Zuid. Dit leverde ruim 10 volle vuilniszakken op. Vooral bij de parkeerplaatsen werd veel vuilnis tussen de struiken gevonden.
Het was de eerste gezamenlijke (campagne)activiteit van de beide Diemense afdelingen, waarbij de leden zich inzetten voor Diemen en de inwoners. Daarnaast was het een mooie gelegenheid om elkaar beter te leren kennen.
De verkiezingen voor de Tweede Kamer vinden op 22 november plaats. De PvdA en GroenLinks doen met één lijst mee aan de verkiezingen. De leden van GroenLinks en de PvdA in Diemen zullen de komende maanden samen campagne voeren en vaker samen optrekken.







